Sosyal Ağlarda Arkadaş Edinilebilir Mi?

Sosyal ağlarda arkadaş edinmenin birçok yolu bulunmaktadır. Sizin için en popüler üç sosyal ağ hakkında bilgi verecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz, facebook twitter ve  instagram arkadaş edinmek.

Facebook’ta arkadaş edinmek

En basit şekilde anlatmak gerekirse ilk olarak siteye girip üye olmak gerekir daha sonra sayfa size sırasıyla ilgi duyduğunuz alanlarla ilgili birçok öneri gösterir ve arzu ederseniz orandan seçebilirsiniz veya geçebilirsiniz daha sonra profilinizi oluşturabilir ya da hemen arkadaş edinebilirsiniz bunun için yapmanız gereken sol üstte bulunan arama butonuna tanıdığınız kişilerin isimlerini yazarak onlara ulaşabilirsiniz eğer yeni arkadaşlar edinmek isterseniz sitenin sizin için önerdiği kişileri arkadaş olarak ekleyebilir veya rast gele isimler yazarak ta yeni kişilerle tanışıp arkadaş olabilirsiniz.

Twitter’da arkadaş edinmek

Burada arkadaş edinmekte çok basit yapmanız gereken bir profil oluşturduktan sonra yapmanız gereken sitenin size önerdiği sayfaları takip etmek ve o sayfalarda bulunan takipçilere bakarak arkadaş olabileceğinizi düşündüğünüz kişilere takip isteği göndererek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz veya tanıdığınız arkadaşlarınızı arama butonuna yazarak ta tanıdıklarınızı takip edebilir hatta onların arkadaşlarına da takip isteği gönderebilirsiniz ve ayrıca burada birçok resmi hesabı da  takip edebilir ve dünyada neler olduğundan haberdar olabilirsiniz.

Instagram’da arkadaş edinmek

Burada arkadaş edinmekse diğerlerine göre daha basittir çünkü instagram çok daha yaygın bir şekilde kullanılan bir sosyal ağdır ve buradan daha fazla insana ulaşabilirsiniz profil oluşturduktan sonra ilgi alanlarınız nelerse o alanlardaki sayfaları takip edebilirsiniz ve yine o sayfaları takip eden kişilere arkadaşlık isteği göndererek yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal ağda birçok şey paylaşarak popüler olabilirsiniz çünkü instagram diğer sosyal ağlara göre daha çok popülarite sağlayan bir sosyal ağdır.

Instagram Otomatik Beğeni Aboneliği Nedir?

Instagram’a yüklediğiniz her fotoğrafa tek tek beğeni satın almak yerine tek seferde ödeme yaparak yeni yükleyeceğiniz tüm fotoğraflara istediğiniz sayıda beğeni gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bunun için otomatik beğeni paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

İki tür otomatik beğeni servisimiz mevcuttur.

 

Aylık (süreli) oto beğeni aboneliği

Belirlediğiniz süre boyunca yüklediğiniz tüm fotoğraflara belirlediğiniz sayıda beğeni gönderilir. Fotoğraf sayısı önemli değildir. Çok fotoğraf yükleyenler için önerilir.

 

Sayılı oto beğeni aboneliği

Herhangi bir süre kısıtlaması olmadan belirlediğiniz sayıda fotoğrafa belirlediğiniz sayıda beğeni gönderilir. Fotoğraf limiti vardır. Seyrek paylaşım yapanlar için önerilir.

Instagram Fotoğraf Beğeni Arttırma Hilesi

 

 

Instagram Nedir Ne İçin Kullanılır?

Instagram fotoğraf paylaşımı ve takip listemizdeki kişilerin fotoğraflarını görüntüleyebileceğimiz, beğeni ve yorumlarla sosyal medya camiasında tatmin edici bir konuma yükselebileceğimiz sosyal medya uygulamasıdır. Instagramda gerek kişisel tatmin amaçlı gerekse reklam geliri olarak para kazanma amaçlı takipçi sayımızı ve beğeni oranımızı arttırma çabasına düşmüş olanlar vardır.

 

Bu gibi durumları elde etmek için gerçek dünyada tanıyamayacağımızdan daha çok kişinin bizi takip edip paylaşımlarımıza tepki vermesi gerekmektedir. Bunu iki yolla yapabiliriz birincisi paylaşımlarımızın altındaki tagler yardımı ile paylaştığımız fotoğraflarının kalitesine ve içeriğine güvenerek insanların ilgisini çekmeye çalışmak ya da farklı uygulamalar yolu ile para karşılığı yahut ücretsiz uygulamaları kullanarak sahte yollardan elde edebiliriz.

 

Instagramda Beğeni Ve Takipçi Arttırma Hile Yolları

Instagramda paylaştığımız fotoğraflar ve içeriği sayesinde tagler yardımı ile takip ve beğeni sayımızı arttıramıyorsa biraz hileli yollardan bunu sağlayabiliriz. Bu gibi yolların başında kullanılan eklenti ve uygulamalar gelmektedir. Bu uygulamalar ücretli olabileceği gibi tamamen ücretsiz uygulamalar da olabilmektedir.

 

Açıkçası günümüz modasına kendinizi çok kaptırmamanız sonuçta Instagramda fazladan beğeniler size artı olarak hiç bir şey katmayacaktır. Böyle boş bir iş için uğraşmanıza gerek yoktur. Fazladan beğenileri kullanarak kendinizi ve çevrenizi kandırma yolu yerine kendinize bir tarz oluşturarak gerçek kullanıcıların ilgisini çekme yoluna gitmelisiniz. Reklam verenler hileli yollarla profillerini şişirenleri değil kendi tarzlarını oluşturup reel bir takipçi sayısına ulaşmış kişileri kullanırlar kısacası kendi profilinizi bu hilelerle şişirme yolu ile elinize bir şey geçmeyecektir.

 

Makaleyi reklam geliri elde etmek amacı ile okuyorsanız reklam gelirini ancak ve ancak kendi tarzınızı ve kendi takipçi listenizi oluşturarak elde edebilirsiniz. Adımlarınızı ona göre atıp hile yolunu kullanmak sizler için yanlış olacaktır. Ancak bir de çevresine hava atmak için takipçi ve beğeni sayısını arttırmak isteyenler vardır ki onlar için bu hile gayet kullanılabilir. Bir yoldur. Ama dikkat edilmeli ki sizin beğendiğiniz fotoğraflardan sizin profilinizde sizden habersiz yayınlanan paylaşımlardan bu hileyi kullandığınız ortaya çıkacaktır.