Instagram Fotoğraf Beğeni Arttırma Hilesi

 

 

Instagram Nedir Ne İçin Kullanılır?

Instagram fotoğraf paylaşımı ve takip listemizdeki kişilerin fotoğraflarını görüntüleyebileceğimiz, beğeni ve yorumlarla sosyal medya camiasında tatmin edici bir konuma yükselebileceğimiz sosyal medya uygulamasıdır. Instagramda gerek kişisel tatmin amaçlı gerekse reklam geliri olarak para kazanma amaçlı takipçi sayımızı ve beğeni oranımızı arttırma çabasına düşmüş olanlar vardır.

 

Bu gibi durumları elde etmek için gerçek dünyada tanıyamayacağımızdan daha çok kişinin bizi takip edip paylaşımlarımıza tepki vermesi gerekmektedir. Bunu iki yolla yapabiliriz birincisi paylaşımlarımızın altındaki tagler yardımı ile paylaştığımız fotoğraflarının kalitesine ve içeriğine güvenerek insanların ilgisini çekmeye çalışmak ya da farklı uygulamalar yolu ile para karşılığı yahut ücretsiz uygulamaları kullanarak sahte yollardan elde edebiliriz.

 

Instagramda Beğeni Ve Takipçi Arttırma Hile Yolları

Instagramda paylaştığımız fotoğraflar ve içeriği sayesinde tagler yardımı ile takip ve beğeni sayımızı arttıramıyorsa biraz hileli yollardan bunu sağlayabiliriz. Bu gibi yolların başında kullanılan eklenti ve uygulamalar gelmektedir. Bu uygulamalar ücretli olabileceği gibi tamamen ücretsiz uygulamalar da olabilmektedir.

 

Açıkçası günümüz modasına kendinizi çok kaptırmamanız sonuçta Instagramda fazladan beğeniler size artı olarak hiç bir şey katmayacaktır. Böyle boş bir iş için uğraşmanıza gerek yoktur. Fazladan beğenileri kullanarak kendinizi ve çevrenizi kandırma yolu yerine kendinize bir tarz oluşturarak gerçek kullanıcıların ilgisini çekme yoluna gitmelisiniz. Reklam verenler hileli yollarla profillerini şişirenleri değil kendi tarzlarını oluşturup reel bir takipçi sayısına ulaşmış kişileri kullanırlar kısacası kendi profilinizi bu hilelerle şişirme yolu ile elinize bir şey geçmeyecektir.

 

Makaleyi reklam geliri elde etmek amacı ile okuyorsanız reklam gelirini ancak ve ancak kendi tarzınızı ve kendi takipçi listenizi oluşturarak elde edebilirsiniz. Adımlarınızı ona göre atıp hile yolunu kullanmak sizler için yanlış olacaktır. Ancak bir de çevresine hava atmak için takipçi ve beğeni sayısını arttırmak isteyenler vardır ki onlar için bu hile gayet kullanılabilir. Bir yoldur. Ama dikkat edilmeli ki sizin beğendiğiniz fotoğraflardan sizin profilinizde sizden habersiz yayınlanan paylaşımlardan bu hileyi kullandığınız ortaya çıkacaktır.

0 Yorum

Yorum Yap

Bu işaret * zorunlu alan işaretidir.